• Ak ste úspešní vo výrobe, tak sa presadíte na trhu práce. Ak dosiahnete úspechy vo vzdelávaní, a nemusí to byť iba vo výchovno-vzdelávacom procese, ale i v mimoškolských aktivitách, tak dokážete motivovať veľa partnerov k spolupráci so školou. Hoci pestovanie zeleniny a umelecká činnosť nie sú kľúčovými faktormi vo vzdelávaní odborných, či všeobecnovzdelávacích predmetov rozvoj medzinárodnej spolupráce v tejto oblasti neustále motivuje ľudí túto spoluprácu propagovať. Pestovanie mnohých zelenín v spolupráci s Talianskom motivovalo našu bývalú učiteľku, Ing. Vieru Benčatovú vyhotoviť malé umelecké dielo. Niekedy je na škodu, že spoluprácu si viac cenia v zahraničí alebo ľudia mimo školy ako tí, ktorí by mali byť nápomocní pri skvalitňovaní nami prezentovaných aktivít.

• Dňa 02. marca 2017, t. j. vo štvrtok sa bude konať na našej škole Deň otvorených dverí. Pozývame všetkých záujemcov o štúdium a všetkých našich priaznivcov. Den_otvorenych_dveri(1).pdf

Tešíme sa na Vás smiley

•  - Obrázok 1   - Obrázok 2

Pokiaľ sa rozhodujete kam na strednú školu vypočujte si rozhovor, v ktorom sa dozviete viac o úspechoch našich študentov v chove cudzkrajných zvierat a aj o rovnomennom štúdijnom zameraní, ktorý od septembra študujú študenti na našej škole.
              Vypočujte si rozhovor tu

• OZNAM pre študentov TU a UCM

• Internát SOŠPaSV sa otvára 08.01.2017 o 18:00 hod.

• Vianočné prianie

• Blížia sa krásne chvíle Vianočné,
              prežite ich v láske, šťastí a hlavne spoločne.
              Nie sú dôležité dary,
              a v novom roku nech sa Vám vždy darí.
              Zdravie nech slúži k spokojnosti
              a dom, aby ste mali vždy plný radosti.
              Prajeme Vám nech sú aj tieto Vianoce plné spokojnosti, radosti,
              bohaté na krásne momenty a splnené priania.
              Všetko najlepšie do nového roku 2017

želajú zamestnaci a žiaci školy.

• Deň kynológie a výstava ovocia a zeleniny

• Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku v Trnave ku Dňu župy pripravila aktivity v oblasti kynológie a výstavu ovocia a zeleniny z úrody našich záhrad.

V tento významný deň navštívila školu riaditeľka Talianskeho  kultúrneho inštitútu v Bratislave pani Antonia Grande / foto druhá zľava/, ktorá vyslovila uznanie prezentácie žiakov a pedagógov poľnohospodárstva a kultúry pri príležitosti Dňa Trnavského samosprávneho kraja.

• Deň kynológie a výstava ovocia a zeleniny

• V rámci Dňa župy,sme pre Vás pripravili Deň kynológie a výstavu ovocia a zeleniny, ktorá sa uskutoční dňa 6.10.2016 od 9,00 hod. do 13,00 hod.

v budove a v areáli školy.

Pozývame žiakov ZŠ , MŠ a širokú verejnosť na ukážky výcviku psov a domácej produkcie ovocia a zeleniny.

Tešíme sa na Vašu návštevu :-)

• Plenárne zasdnutie RZ - rodičovského združenia

• Vážení rodičia, dňa 3.10.2016 (pondelok) o 16:30 sa ukutoční plenárne zasadnutie RZ a o 17:00 triedne zasadnutie RZ.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

• Vysokoškoláci!!!!!!

• Nástup študentov, ktorým bol pridelený internát SOŠPaSV, je možný od 25.09.2016 počas celého dňa

Podmienky:

zaplatený poplatok 164,25€

vyplnené tlačivá a fotografia

• Začiatok šk. roka 2016/2017

• Slávnostné otvorenie šk. roka 2016/2017 sa koná 5.septembra 2016 (pondelok) o 8:00 hod. v aule školy.

• školské stravovanie 2016/2017

• pokyny pre platby v záložke školské stravovanie

• informácie pre študentov TU a UCM - 2016/2017

• informácie o voľných miestach na internáte budeme poskytovať od 12.09.2016, žiadosti zasielajte na email:

oravcova.gabriela@zupa-tt.sk

• pokyny k ubytovaniu nájdete v záložke internát, ubytovanie
            • prenájom autocvičiska

• bližšie info v záložke ponuky

• Ukončenie školského roku 2015/2016

• Do galérie Ukončenie školského roku 2015/2016 boli pridané fotografie.

Koniec vyučovania a školského roka je vysvedčením práce žiaka, kedy obdrží skutočné vysvedčenie. Ako býva zvykom tak aj v tomto roku bolo slávnostné ukončenie v starobylej aule školy. Vyhodnotili sme výsledky vzdelávania a výchovy a udelili pochvaly, odmeny, ale aj kárne opatrenia.

Žiakov ktorí aktívne pracovali v chovateľskom krúžku, súťažili v súťažiach Mladý ekofarmár, Naj agro chlapec, Naj agro dievča, Pangea a v iných mimoškolských aktivitách, ocenil predseda Regionálnej poľnohospodárskej  a potravinárskej komory Ing. Šiatkovský, riaditeľ RPPK v Trnave Ing. Šumichrast  PhD. a predsedníčka rodičovskej rady pani Šiatkovská.

Na záver všetci popriali žiakom príjemné prázdniny, aby sme sa v zdraví opäť stretli v škole 5. septembra.

• Úspech nášho žiaka v súťaži Mladý chovateľ

• Náš žiak 2.B triedy Matúš Goláň sa zúčastnil súťaže Mladý chovateľ pod záštitou Slovenského zväzu chovateľov. So svojou prácou "Odchov mladej hydiny" v krajskom kole v Chocholnej - Velčice získal 1. miesto a v celoslovenskom kole v Žarnovici opäť zvíťazil.

Medzinárodná Olympiáda Mladých chovateľov sa konala v Ostrave, do tohto medzinárodného kola sa dostalo 7 najlepších mladých chovateľov zo Slovenska, ktorý reprezentovali svojimi vedomosťami a skúsenosťami svoje základné organizácie, Slovenský zväz chovateľov a taktiež celkovo Slovenskú republiku.

V odbore hydiny reprezentoval SZCH tiež Matúš, ktorý získal krásne 2 miesto v kategórii starších . .
                                                                                                                             Gratulujeme a želáme veľa chovateľských úspechov.