• Školské stravovanie

• Oznamy

• Stravovanie v školskej jedálni:

• obedy sa vydávajú v čase od 11:45 hod. do 13:30 hod.
            • prihlásenie a odhlásenie z obedov je možné najneskôr 1 deň vopred do 12:30 hod. osobne (cez aplikáciu www.strava.cz)  alebo telefonicky
            • ak žiak, príp. rodič nestihne odhlásiť včas dieťa z obeda, má nárok v ten deň si zobrať stravu do obedára.

Platba:

Na začiatku školského  roka treba platbu za september uhradiť v mesiaci august a poslednú platbu v máji za jún.

Platba za mesiac sa uhrádza mesiac vopred vždy do 20. dňa v mesiaci

Číslo účtu:   SK28 8180 0000 0070 0049 5009

Konštantný symbol:   0308

Variabilný symbol:    9161

Poznámka:   priezvisko a meno stravníka.

Platiť môžete trvalým príkazom alebo cez internetbanking. Poštové poukážky sa na platbu stravného v našej ŠJ nepoužívajú. Odporúčaná suma na trvalý príkaz je 30,00 eur.

Vyúčtovanie stravného:
            Vyúčtovanie stravného preplatku za celý školský rok sa vykoná v mesiaci júl - august. Preplatky budú vrátené na číslo účtu poslednej úhrady.

Ak žiak ukončí školskú dochádzku počas školského roka, preplatok za stravu mu bude vrátený aj v priebehu školského roka.
            Informácie na č. tel. 033/55 55 133
            E-mail: strava.sospott@zupa-tt.sk