• Pracovné ponuky

        • Voľné miesta na našej škole

        • V prípade záujmu nás prosím kontaktujte: Kontakt

        • Inštruktor autoškoly

          • Úväzok:
            - čiastočný pracovný úväzok alebo živnosť
            Dátum nástupu:
            1.8.2022
          • Požiadavky:

            Platové podmienky:
            5€ / 1 vyučovacia hodina (45-minútová)

            Vzdelanie:
            - úplné stredné odborné vzdelanie s maturitou
            - vodičský preukaz podľa skupiny, o ktorú sa uchádzate: AM, A, B, BE, T
            - inštruktorský preukaz podľa skupiny, o ktorú sa uchádzate: AM, A, B, BE, T

            Náplň práce:
            - prevažne praktické vyučovanie vo vedení motorového vozidla, možnosť viesť aj teoretickú časť výučby a trenažér
            - vedenie dokumentácie a evidencie súvisiace s výučbou
            - zúčastňovanie sa na záverečných skúškach

            Osobnostné predpoklady a zručnosti:
            - najmenej 3 roky praxe vo vedení vozidla danej skupiny
            - prax inštruktora autoškoly - nie je potrebná, je vítaná
            - príjemné vystupovanie
            - komunikatívnosť
            - trpezlivosť a precíznosť v práci
            - schopnosť motivovať
        • Učiteľ/ka odborných veterinárnych predmetov

          • Úväzok:
            plný pracovný úväzok, resp. skrátený pracovný úväzok, resp. dohoda o pracovnej činnosti
            01.02.2023

            Vzdelanie:
            - vysokoškolské vzdelanie II. stupňa veterinárneho zamerania

            Pracovná náplň:
            - výchova a vzdelanie: odborné veterinárne predmety + veterinárna prax

            - tímová práca
            - pružnosť v myslení
            - samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť

            - plat v zmysle zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a v súlade so stupnicou platových taríf podľa platových tried a stupňov.
      • Navigácia