• Vyhodnotenie súťaže Podpor svoj odbor

25. 4. 2023

Dňa 14.03.2023 sme sa zúčastnili vyhodnotenia súťaže Podpor svoj odbor, ktorú každoročne organizuje Slovenská poľnohospodárska a potravinárska komora. Ide o súťaž, kde žiaci formou krátkych videí prezentujú svoj odbor. Cieľom je vytvoriť portfólio odborov pre žiakov ZŠ.

Za našu školu sa tento rok do súťaže zapojili žiaci 2.B ( odbor Veterinárne zdravotníctvo a hygiena), ktorí spolu vytvorili toto video. Na vyhodnotení v Bratislave ich zastupovala Romana Kujovičová. Žiaci si odniesli krásne ocenenie od Komory veterinárnych lekárov Slovenskej republiky ako Partnera súťaže.

Ďakujeme za reprezentáciu našim šikovným žiakom.

• Úspech našich študentov na krajskej prehliadke SOČ

3. 4. 2023

31. marca 2023 nás 4 naši študenti úspešne reprezentovali v rámci krajskej prehliadky Stredoškolskej odbornej činnosti v Skalici, kde sa v silnej konkurencii študentov stredných škôl z celého kraja nestratili a podarilo sa im umiestniť na popredných pozíciách.

Výsledky krajskej prehliadky SOČ 45. ročník.  Hanka Farnbauerová 4.A - 1. miesto v odbore 07 Poľnohospodárstvo, téma práce: RIADENÝ CHOV PSOV U PLEMENA BORDER COLLIE. Postúpila do celoslovenského kola prehliadky Stredoškolskej odbornej činnosti, ktorá sa uskutoční koncom apríla v neďalekej Modre. Naši úspešní riešitelia: Lenka Trnavská 4.A, Yehor Pavlneko 3.B Daniel Tarabík 4.B.

Všetkým zúčastneným blahoželáme a postupujúcej žiačke do celoslovenského kola prajeme veľa šťastia pri prezentácii svojich vedomostí a zručností medzi spolužiakmi z celého Slovenska.