• Workshop na UCM

22. 11. 2019

Počas týždňa vedy a techniky sa naši žiaci druhých ročníkov zúčastnili celodennej exkurzie - workshopu na pôde UCM. Niektoré aktivity a prednášky absolvovali v Trnave, zamerané hlavne na aplikovanú informatiku a virtuálnu realitu. Ostatné praktické činnosti si vyskúšali po presune do Špačiniec. Venovali sa hlavne biológii a chémii, pracovali v nových laboratóriách a zrealizovali mnoho čiastkových a efektných pokusov. Taktiež navštívili odborné pracoviská, napríklad rádiologické laboratótium, ktoré mali možnosť si obhliadnuť a vypočuť si, čo všetko zaujímavé sa tam odohráva. A to iba pár kilometrov od ich bydlísk.

20. 11. 2019

Dňa 26. 11. 2019 v čase od 15. 00 hod do 16.30 hod sa v našej škole uskutočnia triedne rodičovské združenia formou individuálnej konzultácie týkajúcej sa prospechu a správania žiakov. Triedni učitelia budú k dispozícii rodičom v kmeňových triedach jednotlivých ročníkov. Vyučujúci jednotlivých predmetov budú rodičom k dispozícii v svojich kabinetoch.V prípade potreby je možné si konzultáciu dohodnúť priamo s konkrétnym vyučujúcim cez Edupage alebo telefonicky.