• SOŠPaSV, Zavarská 9, Trnava, dostala ocenenie od ministerky školstva, vedy, výskumu a športu SR

• Dňa 15.5.2019 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR a ŠIOV udelilo SOŠPaSV, Zavarská 9, Trnava, Plaketu za zásluhy o rozvoj talentov a ďakovný list pri príležitosti 20. výročia súťaže o mlieku "Mladý ekofarmár", za dlhoročné úspešné organizovanie školských, krajských a celoštátnych súťaží.

Na krajských súťažiach "Mladý ekofarmár", ktoré každoročne organizuje naša škola sa žiaci umiestňujú na prvých miestach a v celoslovenskej súťaži každoročne obsadia miesta v prvej desiatke.

• Zápis prijatých uchádzačov

• Zápis prijatých uchádzačov o štúdium na SŠ sa uskutoční na sekretariáte školy v dňoch:

22.05.2019 (streda) od 08:00 do 15:00 hod.

24.05.2019 (piatok) od 08:00 do 14:00 hod.

27.05.2019 (pondelok) od 08:00 do 15:00 hod.

Na zápis je potrebné prísť so zákonným zástupcom a priniesť si zápisný lístok vydaný ZŠ.

• Vlezenky

• Vlezenky sú šikovný spôsob ako zažiť divadlo. Na večerné predstavenia DJP majú pre študentov pripravených 10 miest, ktoré sú zadarmo. Stačí len prísť do divadla, opýtať sa uvádzačiek na vlezenku, ukázať vlastný študentský preukaz (ISIC, vlakové, školské preukazy s fotografiou), usadiť sa a ochutnať kultúru. Program: viď príloha

• Osvienčim

• Do galérie Osvienčim boli pridané fotografie.

V pondeliok 8.apríla 2019 sa uskutočnila exkurzia do Osvienčimu, do bývalého koncentračného tábora v Poľsku.