• Výstava psov o pohár študentov kynológie

• Do galérie Výstava psov o pohár študentov kynológie boli pridané fotografie.

22.6.2019 sa u nás v škole konala prvá výstava psíkov všetkých plemien aj neplemien :) V kategóriách Najkrajšie šteniatko, Najkrajší mladý pes, Najkrajší dospelý pes a Najkrajší veterán sme ocenili vždy troch najkrajších jedincov. Počas celého dňa si majitelia so svojimi psíkmi mohli aj zasúťažiť v rôznych disciplínach, mali možnosť vyskúšať si naše nové agility prekážky, aj skúsiť šikovnosť svojich psíkov pri psích hlavolamoch. Lákadlom dňa boli aj ukážky výcviku psov, obrán, agility a dogdancingu. Ďakujeme všetkým zúčastneným a tešíme sa opäť o rok :)

• Deň fascinácie rastlinami vo Výskumnom ústave rastlinnej výroby v Piešťanoch

• Ďna 23.5.2019 sa žiaci 2.A zúčastnili Dňa fascinácie rastlinami vo Výskumnom ústave rastlinnej výroby v Piešťanoch. Mali možnosť vyskúšať si kosenie, jednoduché dôkazové reakcie bielkovín, ochutnali výrobky z obilnín či naklíčené semená rastlín. Ďalej mali nachystané rôzne stanovištia ako návšteva génovej banky, privoniavanie silíc a liečivých rastlín, mikroskopovanie....

• Výstava "ROKY BOJOV, OBETÍ A NÁDEJÍ"

• Dňa 31. mája sa na našej škole konala vernisáž pri príležitosti výstavy "ROKY BOJOV, OBETÍ A NÁDEJÍ". Ďakujeme nadácii M. R. Štefánika za poskytnutie výstavy a nevšedné obohatenie vyučovania dejepisu.